24.4.2020

Spravujte snadno svůj web

Během jednání s klienty se stále setkáváme s problémy, které spočívají ve složitosti úprav jejich webů. Ve chvíli, kdy si chtějí sami upravit obsah webu, narazí na velmi složitý redakční systém, nebo ho vůbec nemají k dispozici.

Často se jedná například o systém Wordpress, který se nebojíme nazvat „kanónem na vrabce“. V tom se často jednoduchý požadavek na změnu textu uprostřed stránky stává pro laiky nepřekonatelným. Tohle určitě není chyba systému Wordpress, ale zejména jeho nevhodného nastavení a použití od tvůrce webu.

S naším redakčním systémem je správa webu velmi snadná a s jeho pomocí můžete upravovat většinu objektů na svém webu. Představte si dobře známý textový editor Word, kde jednoduše vyberete styl písma, vytvoříte odrážkový seznam a vložíte odkaz. Jedná se o tzv. wysiwyg editor, který je součástí i našeho redakčního systému.

Kdykoli můžete změnit text na stránce, přidat aktualitu, novou fotografii nebo napsat nový článek. Samozřejmě máte k dispozici i další moduly pro správu referencí, partnerů, objednávek a mnoho dalších. Náš redakční systém podporuje také vícejazyčnou editaci záznamů a umožní tak správu multijazyčného webu.

Máte také možnost nastavit si různá uživatelská oprávnění pro další účty. Svému zaměstnanci tak povolíte přístup třeba jen do některého modulu, nebo mu nastavíte jen omezená práva.

Dodáváme weby s redakčním systémem, který Vám zaručí snadnou, intuitivní a pohodlnou správu.

Byl článek užitečný? Sdílejte ho prosím dál.
loading...